Gabinety kosmetyczne Podkategoria: Gabinety kosmetyczne

 • Biocosmetics-polska.pl : kwas glikolowy »

  Zapraszamy do sklepu internetowego BIOCOSMETICS-POLSKA, w naszej ofercie posiadamy kosmetyki naturalne oraz surowce kosmetyczne oraz do użytku domowego takie jak kwas migdałowy do delikatnej eksfoliacji, kwas glikolowy do głębokiej eksfoliacji, kwas kojowy o właściwościach depigmentacyjnych, kwas hialuronowy preparat głęboko nawilżający. Właścicieli hurtowni, gabinetów kosmetycznych, hoteli SPA oraz sklepów prosimy o kontakt przygotujemy specjalną ofertę cenową dostosowaną do wymagań klienta.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.jeanlouisdavid.pl »

  Salony Jean Louis David stanowią największą sieć salonów fryzjerskich w Polsce, które dostarczając usługi na światowym poziomie, są jednocześnie najlepszą wizytówką tej francuskiej marki o ugruntowanej renomie. Wymagający klienci, którzy chcieliby doświadczyć najwyższych standardów sztuki fryzjerskiej, mogą umówić się na wizytę w jednym z 6 salonów działających na terenie Polski, w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu i Krakowie. Marka JLD stawia na naturalność koloru i zdecydowane, proste cięcia. Zachęcamy do umówienia się na wizytę!

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.biocosmetics-polska.pl/ »

  Nasza firma posiada tradycję i niezbędne doświadczenie. Posiadamy grupę stałych klientów, którzy sukcesywnie poddają się nowym zabiegom i są z nich bardzo zadowoleni. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą pod nazwą "KWASY". Jakie kwasy są najbezpieczniejsze? Kwas owocowy, służy on do wykonywania terapii regeneracji skóry i leczeniu melasmy. Jakie inne kwasy można spotkać w naszej ofercie? kwas mlekowy, glikolowy, cytrynowy, jabłkowy, winowy.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »

Gabinety kosmetyczne - nowa strona:

Adres: