PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała

PROMYCZEK to niepubliczne przedszkole świadczące profesjonalne usługi z zakresu opieki nad dziećmi od 2 do 6 roku życia. Dzienna opieka nad dziećmi sprawowana jest w godzinach od 7.00 do 17.00. Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnej opieki nad Dziećmi. Każde dziecko jest wyjątkowe w dodatku czerpie jedyną w swoim rodzaju przyjemność z poznawania świata, a my mamy satysfakcja mu w tym pomagać. Każde dziecko jest u Nas traktowane indywidualnie z dużą troską i oddaniem, co minimalizuje tęsknotę rozstania z rodzicami. Serdecznie zapraszamy do PROMYCZKA!

Szczegóły strony www.przedszkolepromyczek.eu:

Podlinkuj stronę www.przedszkolepromyczek.eu:

PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 109

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Szkoły angielskiego dzierżoniów »

    Potrzebujesz pomocy z angielskiego lub niemieckiego? Nie czekaj, zgłoś się do naszej szkoły English Wanted .Oferujemy nauke języka oraz tłumaczenia nieprzysięgłe. Do naszej szokoły uczęszczają uczniowie o bardzo zróznicowanym wieku od wieku przedszkolnego do osób dorosłych.Podczas zajęc wykorzystujemy medotody nauczania, które są indywidualnie dopasowywane do potrzeb ucznia, tak aby nauka była jak najbardziej efektywna. Łączymy min. medoty audiolingwalną, elicytacji, komunikacyjną czy reagowania ciałem, aby język angielski szybko przestał być językiem obcym.

    Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
  • Anlex.radom.pl »

    Nasza firma jako jedna zniewielu wykonuje na miejscu badania lekarskie niezbędne aby zacząć kurs. Oferujemy opiekę instruktorów oraz prowadzenie wykładów według najnowszego programu szkoleniowego. Do efektywnie prowadzonej nauki jazdy wymagana jest nie tylko wiedza i duże doświadczenie instruktorów, ale także zastosowanie metod, które zapewnią spokojne i bezstresowe nabywanie nowych umiejętności.

    Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »